Kdo čekal, že soupeře z Malont přejedeme v prvním poločase, ten byl asi zklamaný. Měli jsme sice velkou převahu, ale nemohli jsme se střelecky chytit. První šanci promarnil Kasper už v desáté minutě, když po centru Kofiho dává hlavou nad. Ve dvacáté minutě kopal roh opět Kofi a hlavou špatně mířil tentokrát Bláha. Po dalším z mnoha rohů ve dvacátéšesté minutě dává gól Motl (1:0) . Ve třicátésedmé hlavičkuje Kubát a a Kasper doráží pouze do golmana Přibyla. V šedesátépáté minutě střílí Kofi těsně za velkým vápnem a golman Přibyl skvěle chytá. V šedesátédeváté minutě dostává Motl skvělou přihrávku z levé strany a dává na 2:0 . O tři minuty později po faulu na St. Dubského ml. Bláha s přehledem proměňuje penaltu a definitivně uklidňuje naše fanoušky i spoluhráče (3:0). Po dalších třech minutách Kasper doráží střelu Kubáta a dává na konečných 4:0.

Sestava hostí: Přibyl Filip, Kaločai Ladislav, Beutl Karel, Žalud Václav, Šálek Stanislav, Gocala Silvestr  (K), Koller Matěj, Svatoň Radek, Svatoň David, Beneda Martin, Rybár Michal. Náhradníci: Krminský Karel, Městecký Milan, Setva Petr

Sestava domácích: Černý Jaroslav, Bláha Kamil, Křiváček Jan, Kubát Lukáš, Motl Aleš, Nevosad Jakub, Strnad Martin, Kasper Tomáš, Dubský Stanislav ml., Záveský František, Kochlöfl Robert. Náhradníci: Žák Zdeněk, Vařák Daniel, Krafka Karel, Böhm Petr