Domácí do utkání vstoupili sebevědomě. Už ve třetí minutě střílí z voleje uzdravený Remta, ale bohužel trefuje golmana Linhu. Za další tři minuty posílá krásnou uličku Kofi, ale Dubský st. střílí vedle levé tyče. V desáté minutě přichází studená sprcha pro domácí. Golman Žák dělá chybu a Michal Chromý dává na 0:1. Ve čtrnácté minutě opět střílí aktivní Dubský st. . Míří k levé tyči, ale golman se štěstím vyráží na rohový kop. Ten rozehrává Kofi a Snížek si dává vlastní branku (1:1). Ve dvacátéšesté minutě centruje Záveský a Dubský st. se konečně trefuje (2:1). O tři minuty později dělá golman domácích druhou chybu, kterou zachraňuje jen za cenu pokutového kopu. Ten proměňuje s jistotou opět Michal Chromý (2:2). Třetí chybu golmana domácích ve čtyřicátédruhé minutě trestá opět Michal Chromý(2:3). Do druhého poločasu nastoupil v bráně domácích Černý, ale inkasoval hned v padesáté minutě po přesné střele  Kamila Rolníka (2:4). V padesátédeváté minutě snižuje Michal Remta na 3:4, ale to bylo ze strany domácích vše.