Po roce se opět setkáváme s tradičním soupeřem z dob, kdy jsme hráli okresní přebor. Přijela Planá. Utkání s Planou byla vždy vyhecovaná a nervozní. Ovšem to co předvedl soupeř z Plané tentokrát, předčí všechna utkání z let minulých. Neurvalé a vulgární chování hráčů Plané k rozhodčímu bylo po zásluze potrestáno žlutými kartami už v prvním poločasu. Na podobné chování od fanoušků Plané jsme zvyklí, ale mají hráči soupeře zapotřebí se chovat jako dobytek? Po celé utkání uráželi naše hráče ubohými poznámkami a chlubily se úspěchy z let, kdy ještě uměli hrát fotbal podle pravidel a fair play. Dnes se tyto „hvězdy“ uchylují  k urážkám soupeřů, rozhodčích a dokonce fanoušků, kteří na fotbal přivedou i své potomky, a musí je chránit před vulgarismy a dokonce fyzickými výpady při odchodu do kabin. Je těžké pochopit jejich chování už jenom proto, že si odvážejí tři body. Tento komentář dávám na naše stránky až po přečtení komentáře na stránkách SK Plané. Větší snůšku lží a urážek jsem dlouho nečetl. Jenom škoda, že autor tohoto komentáře nemá dost odvahy a cti, aby se pod tento brak podepsal. Teď krátce k fotbalu. První gól utkání střílí ve dvacátésedmé minutě Balogh po přesné přihrávce Jana Pintéra (0:1). V osmdesátédruhé minutě  zvyšuje na 0:2 Turek po chybě golmana Černého. V devadesátédruhé minutě proměňuje penaltu Bláha po faulu na Remtu(1:2). Toto jsou tři věci o kterých stránky SK Planá nelhali. Korčák Stanislav- předseda SK Nemanice