Utkání mezi našimi borci a béčkem Krumlova řídili rozhodčí z 1.A třídy a bylo to na kvalitě utkání znát. Musím přiznat, že jsem za dobu našeho působení v krajské soutěži neviděl takto precizní a profesionální výkon od sudích. Po fiasku pana Slepičky v Dřítni jsem měl na rozhodčí velký vztek. Touto cestou bych chtěl rozhodčím Karlu Křížovi, Radku Valešovi a hlavně Janu Svobodovi ještě jednou poděkovat za skvělí výkon.Od našich fotbalistů už tak skvělí výkon nebyl. Zase jsme pohořeli na neproměňování šancí. Těch gólových bylo na dvě utkání . Ve dvacátéprvní minutě si dal po centru Křiváčka vlastní gól Hermann a Nemanice vedli 1:0. Ve třicátéosmé minutě si udělal hostující Peťule srandu z naší obrany a po krásném slalomu vyrovnává na 1:1. Ještě do konce poločasu jsme šli znovu do vedení, když ve čtyřicátédruhé minutě posílá Kopřiva malou domu Kejšarovi, který na těžkém terénu promáchl a míč se s notnou dávkou štěstí dokutálel za brankovou čáru (2:1). Po výměně stran jsme sledovali útočné snahy obou mužstev, ale branka padla až v sedmdesátépáté minutě. Rozhodčí odpískal penaltový zákrok Černému a Pimpara se štěstím vyrovnal na 2.2.