V začátku utkání byl hostující tým o dost lepší než domácí. Měli více ze hry a to hlavně ve středu hřiště kde se naši nemohli dostat do tempa. Velké problémy nám dělali hlavně rychlonohý útočníci Kameňáku, kterým chodili dlouhé míče právě ze středu hřiště. Nemaničťí borci hru pomalu vyrovnávali a ve dvacátédeváté minutě šli do vedení. Po centru Kubáta z levé strany dává z voleje Remta na 1:0. O tři minuty později centruje ze stejného místa Kofi a ze stejného místa jako padl první gól dává hlavou Dubský na 2:0. Od této chvíle měli domácí zápas jasně pod kontrolou. Dokonce si dovolili střílet i na vlastní bránu, Bláha  luxusně trefil  tyč. V šedesátésedmé minutě centruje Záveský opět z levé strany a nachází všudypřítomného Remtu, který hlavou upravuje na konečných 3:0.