Na rozdíl od utkání s Planou jsme mohli do Zlivi odcestovat s vědomím, že máme dostatek hráčů,kteří jsou schopni odehrát bez problémů devadesát minut. Po úvodním drtivém tlaku domácích jsme se začali osmělovat. Nic méně ve dvanácté minutě po chybě Záveského ve středu pole dává Szabó na 1:0. Pak se hra vyrovnala stejně jako ve dvacátépáté minutě i stav. Záveský zprava přihrává Dubskému ml., který  těsně za velkým vápnem prostřelí vše co mu stojí v cestě kromě brankáře. Ten vyráží před sebe a Motl z bezprostřední blízkosti dává na 1:1. O sedm minut později se vydává na slalom obranou domácích Dubský st. a zastaví ho až faul těsně před hranicí pokutového území. Míč si staví Remta a krásnou technickou střelou uklízí k levé tyči (1:2). O dvě minuty později zahrávají domácí rohový kop a Zrun dává hlavou na konečných 2:2. Ve druhém poločasu se hrálo nahoru dolu a k vítězství měli obě mužstva stejně daleko, takže podle mého názoru, zasloužená remíza.