Začátek utkání byl z obou stran opatrný. Podle diváků nuda.Soupeř ze Sedlece byl oslabený hned o několik vykartovaných hráčů a na jejich herním projevu to bylo patrné. Prvního gólu jsme se dočkali až ve dvacátésedmé minutě, když se trefil Kubát po ukázkové rybičce (1:0). O deset minut později vyrovnává z penalty Reitinger(1:1). Ve čtyřicátépáté minutě posílá Záveský krásnou kolmici na Remtu a ten v klidu uklízí balon do brány (1:2). Okamžitě po výměně stran posílá přihrávku do rozhozené obrany domácích Kofi a Záveský dává na 1:3. V padesátétřetí minutě snižuje opět z penalty opět Reitinger (2:3). Po tomto snížení už na hřišti bylo pouze mužstvo z Nemanic. V šedesátépáté minutě nahrává Kubát Záveskému a ten přeloboval domácího golmana (2:4). O tři minuty později po faulu na Motla zkompletoval svůj hatrick Záveský , když proměnil pokutový kop (2:5). V sedmdesátéčtvrté minutě dává na 2:6 Dubský st. po pasu Záveského. Za další čtyři minuty Kofi centruje, Bláha hlavičkuje a Remta doráží (2:7). Střelecké hody Nemanic zakončil krásnou střelou ze třiceti metrů Kofi (2:8).